Novinky třetího ročníku Pivoňova běhu

Novinky třetího ročníku Pivoňova běhu

Neholduješ sociálním sítím? Nevadí. Aby ti neutekla žádná informace, přichystali jsme pro tebe speciální článek s novinkami, které na tebe letos čekají nejen v zázemí.

100m závod pro nejmenší

Na základě zpětné vazby jsme se rozhodli zkrátit vzdálenost pro úplně nejmenší. V nově vzniklé kategorii pro děti narozené po roce 2020 uvidíme souboj pouze na stometrové cílové rovince.

Schneider Electric – titulární partner dětských závodů

Dětská energie a radost nám umožní využít spolupráci s píseckou továrnou Schneider Electric na maximum a již od útlého věku budeme společně děti edukovat správným směrem k tomu, abychom zachovali naši přírodu i pro další generace. Každý dětský závodník díky naší spolupráci najde ve startovním balíčku dárek právě od písecké společnosti, která mimo jiné podporuje charitativní i společenské akce na písecku a organizuje finanční i materiální sbírky pro ty, kteří zrovna pomoc potřebují. Více informací také nalezneš v naší tiskové zprávě (Tisková zpráva Pivoňův běh).

21km trasa součástí Jihočeského běžeckého poháru

Pivoňova královská trasa, vedoucí více než polovinu její délky po lesních cestách nebo trailových úsecích a další téměř polovinu trasy po zpevněných lesních cestách, je nově součástí Jihočeského běžeckého poháru, který sdružuje vybrané běžecké závody v Jihočeském kraji v průběhu celého roku a na základě výsledků z nich sestavuje žebříček nejlepších běžců.

Pivoň v nadživotní velikosti

První návštěvníci zázemí Na Křižatkách uvidí v akci řezbáře, pana Pavla Žábu, který začne vyřezávat z 1,5m dubového špalku Pivoně. To vše za pomocí své motorové pily.

Hrací koutek

Připravili jsme pro tebe a tvé ratolesti nové venkovní hry a volili jsme ty méně obvyklé. Vyzkoušej si hry, které jsi možná nikdy nehrál a nebo je znáš jen ze stolního provedení. 

Vyfoť se s Pivoněm

Z tlačítek od Schneider Electric jsme vytvořili speciální pozadí, před kterým se budeš moci se svými kamarádi zvěčnit na památku. 

Sprchy a šatny v novém 

Na základě zpětné vazby a po domluvě s Lesy města Písku budeš mít možnost naplno využít zázemí Bílého domu. V pokojích v horní části budovy poskytneme komfort v podobě sprchy a šatny. 

Znovupoužitelný startovní balíček

K urychlení výdeji start. čísel jsme připravili předem startovní balíčky, ale startovní číslo nebudeme vkládat do klasických papírových obálek, ale do znovupoužitelného sáčku, který můžeš znát ze supermarketu při vážení ovoce/ zeleniny.