PARTNEŘI ZÁVODU

Podpora partnerů je pro Pivoňův běh velice důležitá a velmi si ji vážíme. Proto s radostí krátce představujeme všechny partnery, kteří se zasloužili o to, aby v Píseckých horách mohl vzniknout běžecký závod pro celou rodinu, pro nadšené běžce i pro úplné začátečníky, zkrátka pro všechny, kteří preferují pohyb na čerstvém vzduchu po lesních pěšinách.

HLAVNÍ PARTNEŘI

Společnost Dolák byla založena v roce 1998 jedním z nejznámějších automobilových závodníků osmdesátých a devadesátých let, Milanem Dolákem. Výběr značky byl zcela jasný. Zdaleka nejkvalitnějším a především nejspolehlivějším závodním náčiním v soutěžní kariéře Doláka byly japonské vozy značky Toyota.  Společnost je hlavním partnerem charitativní Pivoňovi procházky.

Společnost Market Vision, technologický a inovativní lídr v oblasti Mystery shoppingu a Customer Experience v České republice. Na trhu působí od roku 2002. Postupně rozšířila své služby o monitoring konkurence, vyvinula speciální webové aplikace pro jednotlivá odvětví a zaměřila se na měření zákaznické zkušenosti, pro kterou vyvinula platformu feedTRACK.

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR je lídrem českého systému veřejného zdravotního pojištění již skoro 30 let. Jedním z cílů je aktivní budování zdravé a aktivní společnosti. Podporuje sportovní aktivity pro zdravý životní styl, zejména aktivity zaměřené na rodiny s dětmi, mladistvé a amatérské sportovce. Každoročně se také účastní řady kulturních, společenských a sportovních akcí.

PARTNEŘI

Nakladatelství Grada, založené v roce 1991, se z největšího hráče v oblasti odborných publikací rozrostlo až na jednoho z největších nakladatelů u nás vůbec. Největší nabídku tištěných odborných publikací doplňují další úspěšná nakladatelství COSMOPOLIS (beletrie), BAMBOOK (dětská kniha) a ALFERIA (literatura poznání) nebo první česká online knihovna BOOKPORT. Nakladatelství věnovalo pro vítěze jednotlivých kategorií tematicky zaměřené knihy.

Všechno nejlepší vašim nohám!
Takový je slogan společnost Little Shoes, která nabízí minimalistickou a barefoot obuv pro děti i dospělé. Navštiv e-shop nebo zavítej do kamenné prodejny v Písku. Společnost věnovala do tomboly dárkový poukaz na nákup barefoot bot, proto se nezapomeň v den závodu zapojit do losování.

Společnost se specializuje na výrobu nápojů a doplňků stravy. ISOLINE produkty poskytují podporu pro vaše tělo, díky využití těch nejlepších surovin, a také pomáhají regenerovat. Sortiment je určený nejen pro aktivní lidi, kteří se věnují profesionálnímu nebo amatérskému sportu. Produkty budeš moci  ochutnat na občerstvovacích stanicích během závodu a v cíli.

Nitroblok je prostor pro jógu, jóga je prostorem pro vás. Přináší vše pro tělo a ducha na jednou místě, a to v krásném jogovém studiu v centru Písku. Majitelkou je Klára Kadlecová, kterou budeš moci poznat v den závodu při předzávodní rozcvičce,  abys díky správnému strečinku zvládl závod lépe.

Lesy města Písku se starají o písecké lesy, které jsou častým vyhledávaným cílem místních obyvatel a turistů. Hlavní činností je správa lesů, prodej palivového dřeva, vánočních stromků a také zvěřiny. Dále provozuje Loveckou střelnici Provazce a nabízí i ubytování nebo prostor pro pořádání společenských akcí v bývalé hájence zvané Bílý dům. Během registrace na závod si můžeš zakoupit sazenice stromů, které budou následně vysázeny v píseckých lesích, abychom se lesům alespoň trochu odvděčili.

Výrobní středisko ASPERA technology vzniklo v roce 2013 v Českých Budějovicích. Zabývá se především kovovýrobou, práškovým lakováním a hlavní pracovní náplní je zpracování plechu. Zde se jedná o pálení vláknovým laserem, vysekávání (možné jsou prolisy i tvářené závity), ohraňování, ohýbání, svařování metodou MAG i TIG, bodové svařování a montáž včetně balení. Středisko vyrobilo pro závod trofeje pro vítěze jednotlivých kategorií.

1. trampolínový park v Táboře

Největší parkour hala na Jihu Čech, plocha 1.200 m. Plná atrakcí, které nikde jinde v regionu nenajdete. Skvělé místo pro aktivní výlety, intenzivní trénink a dětské oslavy narozenin. Dobrodružství si vybereš sám!! Jump aréna věnovala volné vstupy jako hlavní ceny pro dětské vítěze a také permanentku na 10 vstupů do tomboly. Nezapomeň se proto v den závodu zúčastnit losování tomboly.

U společnost Karban & Karban si můžeš vybrat od klasických vín až po ta luxusní. V nabídce jsou také degustační sady nebo ROCKOVÁ vína, kdy můžeš obdarovat někoho například vínem AC/DC HIGHWAY TO HELL. Společnost věnovala pár lahví vína do tomboly, tak třeba to od AC/DC vyhraješ právě ty.

Společnost tisknisi je jihočeské grafické studio a tiskárna, která se pohybuje v reklamě, tiskové produkci a grafické designu více jak 25 let.  Nabízí špičkový digitální, ofsetový a velkoplošný tisk. V rámci spolupráce byly vytisknuty bannery, letáky a plakáty.

Regionální rozhlasová stanice, zaměřující se na bývalý region „Prácheňsko“. V současné době vysílá na dvou frekvencí pro město Písek a okolí na 92,2 MHz a pro oblast „Blatenska“ na 89,7 MHz. Hudební zaměření je multižánrové, ve vysílání tak můžete slyšet pestrý hudební program včetně regionálních umělců. Zpravodajství a program se zaměřuje přímo na daný region. RÁDIO OTAVA – na nic si nehrajeme, jsme opravdové regionální rádio.

Akce je finančně podporována v rámci Dotačního programu Jihočeského kraje Podpora sportu, 1. výzva pro rok 2021. Jihočeský kraj pro rok 2021 vyčlenil částku ve výši téměř 309 milionů korun. Tyto prostředky budou pečlivě rozděleny do minimálně dvaatřiceti dotačních titulů tak, aby byl zajištěn trvale udržitelný rozvoj celého regionu a zároveň naplněny strategické cíle Programu rozvoje Jihočeského kraje.

Akce je podporována finančními prostředky města Písek poskytnutými jako dotace na podporu kulturních, sportovních, volnočasových a společenských aktivit/akcí, které jsou realizovány ve městě Písek nebo propagují město Písek, kdy se na aktivitě/akci zároveň pořadatelé finančně podílejí. Aktivity/akce jsou svým charakterem určeny široké veřejnosti a hlavním záměrem je jejich propojení se způsobem života v Písku 21. století a zatraktivnění města pro obyvatele i návštěvníky.