PARTNEŘI ZÁVODU

Podpora partnerů je pro Pivoňův běh velice důležitá a velmi si ji vážíme. Proto s radostí krátce představujeme všechny partnery, kteří se zasloužili o to, aby v Píseckých horách mohl vzniknout běžecký závod pro celou rodinu, pro nadšené běžce i pro úplné začátečníky, zkrátka pro všechny, kteří preferují pohyb na čerstvém vzduchu po lesních pěšinách.

HLAVNÍ PARTNEŘI

Společnost Market Vision, technologický a inovativní lídr v oblasti Mystery shoppingu a Customer Experience v České republice. Na trhu působí od roku 2002. Postupně rozšířila své služby o monitoring konkurence, vyvinula speciální webové aplikace pro jednotlivá odvětví a zaměřila se na měření zákaznické zkušenosti, pro kterou vyvinula platformu feedTRACK.

Společnost Dolák byla založena v roce 1998 jedním z nejznámějších automobilových závodníků osmdesátých a devadesátých let, Milanem Dolákem. Výběr značky byl zcela jasný. Zdaleka nejkvalitnějším a především nejspolehlivějším závodním náčiním v soutěžní kariéře Doláka byly japonské vozy značky Toyota.  Společnost je hlavním partnerem charitativní Pivoňovi procházky.

Společnost AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. je globálním dodavatelem pro automobilový průmysl. Dodává díly motorů do závodů evropských i japonských výrobců automobilů, například Toyota, Renault, Volvo, Nissan, Ford. Do portfolia výrobků patří kryt rozvodových řetězů (řemenů), kryt hlav válců, kryt vačkové hřídele, kliková skříň, olejová pánev, olejové a vodní čerpadlo, sací potrubí a další.

Schneider Electric působí v Písku již více než 30 let a je jednou z největších továrnou společnosti Schneider Electric v Evropě. Její výroba je zaměřena na průmyslové komponenty – stykače, spínače, tlakové spínače, bezpečnostní tlačítka, závěsné ovladače, tepelná relé, příslušenství motorových spouštěčů a další. Společnost je hlavním partnerem dětských závodů. 

PARTNEŘI

Nakladatelství Grada, založené v roce 1991, se z největšího hráče v oblasti odborných publikací rozrostlo až na jednoho z největších nakladatelů u nás vůbec. Největší nabídku tištěných odborných publikací doplňují další úspěšná nakladatelství COSMOPOLIS (beletrie), BAMBOOK (dětská kniha) a ALFERIA (literatura poznání) nebo první česká online knihovna BOOKPORT. Nakladatelství věnovalo pro vítěze jednotlivých kategorií tematicky zaměřené knihy.

Písecká společnost Kvalitex vyrábí ložní textil, který nabízí jak koncovým zákazníkům, tak i firmám, ubytovacím a zdravotnickým zařízením. Díky vysoké kvalitě zvolených materiálů a vhodným technologickým operacím výroby získávají produkty vlastnosti vysokého tepelného i omakového komfortu pro tělo a pokožku. O tomto se mohou přesvědčit vítězové závodu, jelikož společnost věnovala ložní textil do cen pro vítěze a tomboly. Zároveň jsme se společností vytvořili Relax zonu v zázemí závodu.

Lesy města Písku se starají o písecké lesy, které jsou častým vyhledávaným cílem místních obyvatel a turistů. Hlavní činností je správa lesů, prodej palivového dřeva, vánočních stromků a také zvěřiny. Dále provozuje Loveckou střelnici Provazce a nabízí i ubytování nebo prostor pro pořádání společenských akcí v bývalé hájence zvané Bílý dům. Během registrace na závod si můžeš zakoupit sazenice stromů, které budou následně vysázeny v píseckých lesích, abychom se lesům alespoň trochu odvděčili.

Nitroblok je prostor pro jógu, jóga je prostorem pro vás. Přináší vše pro tělo a ducha na jednou místě, a to v krásném jogovém studiu v centru Písku. Majitelkou je Klára Kadlecová, kterou budeš moci poznat v den závodu při předzávodní rozcvičce,  abys díky správnému strečinku zvládl závod lépe.

Všeobecné zdravotní pojišťovna ČR je lídrem českého systému veřejného zdravotního pojištění již skoro 30 let. Jedním z cílů je aktivní budování zdravé a aktivní společnosti. Podporuje sportovní aktivity pro zdraví životní styl, zejména aktivity zaměřené na rodiny s dětmi, mladistvé a amatérské sportovce.

Všechno nejlepší vašim nohám!
Takový je slogan společnost Little Shoes, která nabízí minimalistickou a barefoot obuv pro děti i dospělé. Navštiv e-shop nebo zavítej do kamenné prodejny v Písku. Společnost věnovala do tomboly poukaz v hodnotě 1 000 Kč,  proto se nezapomeň v den závodu zapojit do losování a také pro dospělé vítěze ceny. 

Děláme svět barevnější

Jiri Models je české nakladatelství sídlící v Písku, které již přes 30 let vyvíjí a přináší na trh omalovánky, samolepkové knížky a produkty pro rozvoj kreativity, jemné motoriky a zábavy dětí. To vše v oblíbených dětských licencích jako jsou Disney, Tlapková patrola, Prasátko Peppa a nově také Bing a Harry Potter, i v nelicenčních motivech.

Vítězové dětských závodů se mohou těšit na některé produkty a všichni ostatní si mohou vyzkoušet některé zábavné aktivity v Hrací zóně v zázemí.

Vše pro výrobce nábytku a dřevostaveb

JAF HOLZ v ČR je součástí skupiny JAF, která je se svými 56 strategicky umístěnými pobočkami jedním z největších velkoobchodníků se dřevem a dřevěnými materiály. Za tradicí společnosti stojí více než 70 let zkušeností a odbornosti v oblasti dřeva a dřevozpracujícího průmyslu.
Pro nás je navázání partnerství s vodňanskou pobočkou klíčové, protože pro nás je dřevo při výběru materiálu číslo jedna a společnost nám poskytla materiál na výrobu medailí a trofejí. 

Jihočeské Jerky se vyrábí z nejkvalitnějších částí z hovězího, vepřového, zvěřinového a krůtího masa, které dodávájí vybraní dodavatelé a farmáři z Jižních Čech. Neobsahují žádná Éčka, barviva ani glutamáty a jsou bez lepku a cukru. V nabídce je také Bejby jerky. Společnost věnovala dárkové balení jerky do tomboly a hlavní vítězové najdou jedno balení v dárkové tašce.

Regionální rozhlasová stanice, zaměřující se na bývalý region „Prácheňsko“. V současné době vysílá na dvou frekvencí pro město Písek a okolí na 92,2 MHz a pro oblast „Blatenska“ na 89,7 MHz. Hudební zaměření je multižánrové, ve vysílání tak můžete slyšet pestrý hudební program včetně regionálních umělců. Zpravodajství a program se zaměřuje přímo na daný region.

Pro radost ze sportu

Hora supplements představuje moderní kloubní výživu pro sportovce nebo aktivní lidi a slouží jako podpora namáhaných kloubů, svalů a šlach. Za vznikem výživy stojí písecký doktor ortopedicko-traumatologického oddělení v písecké nemocnici MUDR. Erik Ulbricht. Jsme rádi, že jsme navázali spolupráci a tuto výživu budou moci běžci ochutnat v den závodu. Společnost věnovala i vzorky pro vítěze závodů.

Projekt „Tipsport Sportuj s námi“ je největším sportovním projektem pro veřejnost od vzniku samostatné České republiky. Každoročně se pod jeho hlavičkou uskuteční zhruba pět set akcí v nejrůznějších sportovních odvětvích zaměřených na všechny věkové skupiny a tento rok podpořil i Pivoňův běh.

Platanové aleje, které lemují vjezd do areálu pivovaru v Protivíně, kde se pivo začalo vařit nejpozději od první poloviny 16. století, dali současný název jednomu z největších jihočeských pivovarů. Místní sládci si pro pivo znamenité chuti zakládají na dlouholeté historii jeho vaření, křišťálové vodě z hlubinných vrtů, kvalitním českém sladu a vynikajícím žateckém chmelu. Výsledkem je skvělé pivo vyznačující se plnou chutí, typickou sladovou vůní a jemnou hořkostí.

Akce je podporována finančními prostředky města Písek poskytnutými jako dotace na podporu kulturních, sportovních, volnočasových a společenských aktivit/akcí, které jsou realizovány ve městě Písek nebo propagují město Písek, kdy se na aktivitě/akci zároveň pořadatelé finančně podílejí. Aktivity/akce jsou svým charakterem určeny široké veřejnosti a hlavním záměrem je jejich propojení se způsobem života v Písku 21. století a zatraktivnění města pro obyvatele i návštěvníky.