Pivoňova procházka s Toyotou Dolák

Pro všechny, kdo zrovna nemůžou běžet. Ať už jsi po zranění, vozíš potomky v kočáře nebo z jiného důvodu si netroufneš na 5 km trasu, ale chceš se závodu zúčastnit a odnést si z něj na památku medaili, přihlas se do Pivoňovi procházky s Toyotou Dolák. Dostaneš startovní číslo (bez čipu, čas se neměří) a vystartuješ do svého vlastního „závodu“, kde nebude výsledek vůbec důležitý. Polovina z tvého startovného navíc poputuje na dobrou věc.
Device Frame

Postav se do startovního koridoru, nedočkavě si počkej na startovní výstřel a vydej se i ty vstříc svému vlastnímu závodu, kde ovšem není důležitý výsledek, ale pouze to, že jsi se rozhodl aktivně zapojit a podpořit tak i jeden z charitativních projektů.

předem 150 Kč

na místě 200 Kč

nesoutěžní závod

polovina startovného putuje na dobrou věc

vhodné pro kočárky

medaile v cíli

Ve startovním balíčku obdržíš startovní číslo (bez čipu), které tě zároveň bude opravňovat ke vstupu do startovního koridoru. Až zazní startovní pokyn, vydáš se na značenou trasu. Jak ji zdoláš je jen a jen na tobě. Můžeš běžet, ale klidně i jít a trasu si užít pěšky. V cíli odměníme všechny stejně bez ohledu na absolvovaný čas. Na památku obdržíš unikátní dřevěnou medaili. Stejnou, jakou budou mít ostatní běžci z hlavních závodů, abys měl na Pivoně vzpomínku a příští rok ji mohl rozšířit o další.

Kromě medaile za absolvovanou procházku ti jistě bude odměnou i dobrý pocit z toho, že jsi přispěl na dobrou věc. Polovinu z tvého startovného po závodě převedeme vybranému projektu, který tento rok podporujeme. Na jejich aktuální seznam se můžeš podívat níže. Projekt si buď vybereš ty nebo vybrané příspěvky spravedlivě rozdělíme.

Sazeničky

Nákupem sazeničky podpoříš zničené Písecké hory kůrovcovou kalamitou. Za každý příspěvek Lesy města Písku zakoupí sazeničku listnáče, který vysadí na mýtině, aby co nejdříve dali šanci obnově našich lesů.

Záchranná stanice Makov

Většina raněných a odchycených zvířat z Písku a okolí putují do záchranné stanice Makov, kde se o ně pan Šejna (#hajnyzmakova) s rodinou s láskou postará. Na provoz záchranné stanice můžete přispět adopcí Pivoně nebo nákupem ptačí budky.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

9:00

otevření registrací

13:15

ukončení registrací na Pivoňovu procházku s Toyotou Dolák

13:30

start Pivoňovi procházky s Toyotou Dolák

Časový harmonogram se může změnit.

TRASA

Trasa se může oproti prvnímu ročníku změnit.