Pivoňova procházka s Toyotou Dolák

Pro všechny, kdo zrovna nemůžou běžet. Ať už jsi po zranění nebo z jiného důvodu si netroufneš na 5 km trasu, ale chceš se závodu zúčastnit a odnést si z něj na památku medaili, přihlas se do Pivoňovi procházky s Toyotou Dolák.

V procházce není důležitý výsledek, ale pouze to, že jsi se rozhodl aktivně zapojit a podpořit tak i jeden z charitativních projektů.

Device Frame

předem 150 Kč

na místě 200 Kč

nesoutěžní závod

100 Kč putuje na dobrou věc

medaile v cíli

V zázemí závodu si u výdeje startovních čísel na ostatní trasy (startovní číslo není součástí) vyzvedneš pokyny, jak můžeš trasu zdolat. Na trasu se můžeš vydat kdykoliv mezi 10 a 15 hodinou. Po absolvování celé trasy a prokázání splnění všech úkolů dostaneš znovu v zázemí medaili.

Sazeničky

Nákupem sazeničky podpoříš zničené Písecké hory kůrovcovou kalamitou. Za každý příspěvek Lesy města Písku zakoupí sazeničku listnáče, který vysadí na mýtině, aby co nejdříve dali šanci obnově našich lesů. Sazeničky můžeme společně na podzim vysadit.

Záchranná stanice Makov

Příspěvek poputuje na dlouhodobý projekt ochrany čápů černých. V Makově budují umělá hnízdní podložky, opravují hnízda, monitorují hnízdění, kroužkují mláďata, záchraňují handicapované jedince a sledují let dospělých do teplých krajin.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

9:00

otevření registrací

10:00 – 15:00

individuální start procházky

16:30

limit pro poslední možné dokončení procházky

Časový harmonogram se může změnit.

TRASA