Výsledky

Rekordy tras

  • 5 km*

  • Josef Kovář

    21:00

    2022

  • Aneta Petráková

    23:54

    2022

  • 10 km

  • Martin Pekař

    40:57

    2022

  • Anna Hrabáková

    49:29

    2022

  • 21 km

  • Martin Forejt

    1:30:23

    2021

  • Tereza Chlupová

    1:44:25

    2022

*5 km trasa byla oproti původnímu ročníku změněna. Pro další ročníky očekáváme ponechání trasy jako v roce 2022, proto zveřejňujeme rekordy z této trasy.

Výsledky předchozích ročníků

Výsledky 2022

PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.308JosefKovář2009Čížová21:00.675M181.
2.325JakubMinařík198723:14.835M391.
3.375RobertRoreitner198623:31.415M392.
4.302AnetaPetráková1993šneci v běhu23:54.355Z391.
5.369PetrHajný198624:55.895M393.
6.372TomášChlup1993#Tým Kleť25:18.515M394.
7.373JitkaMrázková1990#týmKleť 225:18.625Z392.
8.347JanPředota199225:24.115M395.
9.359TerezaSedláčková1987Čížová25:26.655Z393.
10.377PetrBenda198025:34.025M491.
11.322PavelSoukup200426:52.855M182.
12.370AnnaPučeglová2009Jihočeský klub maratonců27:06.475Z181.
13.338MichalToman199327:44.435M396.
14.348FrantišekHuml1985Šneci v běhu27:56.485M397.
15.357SáraHofbauerová200228:14.535Z394.
16.340NikolaHřebíčková199828:16.545Z395.
17.365BarboraJuklová198528:16.545Z396.
18.376KateřinaLagronová199728:25.835Z397.
19.324MíšaKoblihová198128:33.555Z491.
20.351LenkaKolářová1992Klub Kleť28:53.795Z398.
21.318RostislavKudrlička1964Adam Kluky29:10.165M591.
22.311KateřinaMaxová199429:14.265Z399.
23.334JanKozák1973MEDISTA29:21.325M492.
24.374LuděkLagron199129:30.755M398.
25.327MarkétaChudožilová1987Vitateam29:34.035Z3910.
26.345TerezaŽemličková199429:38.195Z3911.
27.360VojtěchPospíšil1991Market Vision29:42.215M399.
28.352PetrŠourek199829:44.645M3910.
29.353NikolaHanzlíková1995#týmKleť29:52.035Z3912.
30.333JanProkop1973MEDISTA30:11.375M493.
31.355VeronikaLapešová198430:13.375Z3913.
32.356TerezaKašková199130:13.625Z3914.
33.331KláraKadlecová1981MEDISTA30:19.765Z492.
34.346PetraStiblíková199530:24.995Z3915.
35.319ZlataRytířová1987Adam Kluky30:43.485Z3916.
36.371LindaHesounová2012PKPÍ30:53.665Z182.
37.354KatarínaBechyňová1981Čížová31:02.535Z493.
38.337MichaelaJanoušová198731:04.145Z3917.
39.313MarcelaTodorov198331:04.535Z3918.
40.385MarkétaHartmanová1985Čižová31:07.895Z3919.
41.358MarkétaHartmanová1985Čížová31:07.955Z3920.
42.328LukášPrůcha201231:18.545M183.
43.330PetrPrůcha197531:23.855M494.
44.329TomášPrůcha200931:28.095M184.
45.366BarboraHanusová1999Napumpovaný bejčci31:57.655Z3921.
46.367KristýnaMošovská1996Napumpovaný bejčci31:57.795Z3922.
47.350MarekHorský1996Metráková troska31:57.955M3911.
48.323VojtěchŠindelář199932:21.555M3912.
49.321MilanSoukup196932:21.795M592.
50.301PetraMarková198133:09.945Z494.
51.317NatáliaDolníková2001Srdíčka33:18.195Z3923.
52.316MonikaPaliderová1999Srdíčka33:19.525Z3924.
53.310LucieBeranová199033:24.055Z3925.
54.341PetraHolubová1974Triatlon team Tálín33:57.285Z495.
55.326MichaelaRothová198133:58.675Z496.
56.332HanaJakoubková1990MEDISTA34:46.145Z3926.
57.305LindaPauknerová2000Srdíčka35:14.405Z3927.
58.309MarkétaKošatková199035:24.735Z3928.
59.339EvaŠindelářová198935:31.435Z3929.
60.304BarboraCajthamlová198535:54.855Z3930.
61.335HanaŠlechtová199036:17.525Z3931.
62.315EmmaBoldišová2000Srdíčka37:10.785Z3932.
63.343LucieŠedá2001Market Vision37:34.705Z3933.
64.342KarolínaBystřická1992Market Vision40:38.715Z3934.
65.344KláraRybaříková2000Market Vision40:39.225Z3935.
66.364ZdeněkRoudnický198245:35.725M495.
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.159MartinPekař1991#týmKleť 240:57.4310M391.
2.139PatrikKilián1985Tortilly v mlze44:57.8610M392.
3.156MatějMašek198645:05.9410M393.
4.150DavidBuchtele1996Napumpovaný bejčci45:47.5510M394.
5.118MilanMaxa199246:25.0410M395.
6.146MartinHolub1978Triatlon team Tálín47:01.1310M491.
7.149TomášPoskočil1980Běhny48:12.7710M492.
8.168PetrTrojáček199448:58.2910M396.
9.158PavelVilímek198949:08.2810M397.
10.103JiříJansa1966Atletika Písek49:21.7310M591.
11.122MarcelJiroušek196749:25.8310M592.
12.135AnnaHrabáková1996#týmKleť49:29.3110Z391.
13.142VojtěchMalina2005TJ Hradiště49:51.5510M181.
14.119MichalDědič1985Grand hotel Zvon50:24.3010M398.
15.136MartinEliášek197950:24.4710M493.
16.132EvaSlavíková1984MEDISTA51:02.6110Z392.
17.113VáclavStejskal197851:14.3210M494.
18.140FilipHrehovčík2004Market Vision51:15.1310M182.
19.155KarelBechyně1983Čížová52:20.4810M399.
20.169OndřejCinbůrek1989Hluchý místa Tábor53:14.0610M3910.
21.109MartinKovář1982Čížová54:15.4810M495.
22.148TomášSvoboda1980Běhny54:41.9010M496.
23.131FrantišekZima1998MEDISTA54:53.0410M3911.
24.101MiroslavBílek1981Běhny54:57.3210M497.
25.151RadekAltschmied1981SZŠ Písek55:48.5210M498.
26.137PetrKolář1968Klub Kleť55:49.3910M593.
27.114MichalVlášek198556:11.9810M3912.
28.163JakubČeněk1986Ortopedie Písek56:28.4410M3913.
29.160JakubHladký1978Brilo Team56:33.9810M499.
30.106JanUrválek197656:59.8410M4910.
31.129MichaelKohout1984MEDISTA57:48.1310M3914.
32.165PavlínaFišerová1999Market Vision57:56.6810Z393.
33.128Barnabᚎižka1989MEDISTA59:13.5910M3915.
34.107EliškaPoláková2000Srdíčka59:18.9510Z394.
35.111KateřinaDobnerová1978SK KaMa59:36.8210Z491.
36.154ŠimonHrabák200659:46.8110M3916.
37.112MartinaEmrová1984SK KaMa01:00:49.1210Z395.
38.134JanaKlusáčková1987Market Vision01:01:22.5810Z396.
39.153ZdeněkHrabák196201:02:21.9310M691.
40.161VlastimilBureš197901:03:19.0810M4911.
41.167RudolfTrecha1950TT Tálín01:03:45.9210M701.
42.152KateřinaSoukupová198901:03:48.1610Z397.
43.162IvanaBurkoňová1982Faurecia Forvia01:03:49.2010Z492.
44.144VáclavMeleg1994The Last Dance Český Krumlov01:04:47.2910M3917.
45.117VítekPetržílka200001:06:00.9410M3918.
46.120ValerieŠebestová199701:06:30.0910Z398.
47.116RadekTodorov197901:07:20.6710M4912.
48.124MartinaNosková198601:07:28.1110Z399.
49.123DanielJestřáb199101:07:52.5010M3919.
50.164ErikUlbricht1993Ortopedie Písek01:09:59.1710M3920.
51.143BronislavZrubecký196501:11:00.8510M594.
52.141OlinaZiglerová198201:23:48.6010Z493.
53.147OndřejPecháček198101:25:20.5510M4913.
54.115BarboraMarková1999Market Vision01:25:20.6310Z3910.
55.166PetrChlup1963SK Kamenice nad Lipou01:26:19.4210M595.
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.211MartinDudek199101:36:38.32PM391.
2.234JanKovář1980Čížová01:39:46.37PM491.
3.228MartinLachout197001:40:47.01PM591.
4.226ChristopherNymburg200001:42:06.75PM392.
5.208JiříBechyně198801:43:30.14PM393.
6.201MiroslavVilím199501:43:42.77PM394.
7.203OndřejProcházka1980Běhny01:43:59.94PM492.
8.224TerezaChlupová1991#týmKleť201:44:25.55PZ391.
9.214DavidLenz1992Hostinec "U Smetáka"01:46:49.38PM395.
10.239JakubBláha1987#TýmKleť01:46:54.22PM396.
11.210RichardHejlík2001Srdíčka01:46:54.30PM397.
12.215MichalMarek1999Srdíčka01:47:59.88PM398.
13.220JanKadlec1980MEDISTA01:48:25.05PM493.
14.233TomášMatyk198801:48:41.54PM399.
15.222StanislavFiala1980Status Fit Igy Athletes01:53:36.85PM494.
16.232JitkaDušková1975Tábor01:54:00.14PZ491.
17.206MarekMatoška2000T. J. Sokol Písek Odbor všestrannosti01:55:21.20PM3910.
18.225AdamHrehovčík2003Market Vision01:58:36.65PM3911.
19.231JanMeisl1974Jihočeský klub maratonců01:59:36.31PM495.
20.202MatoušNovák198702:00:41.43PM3912.
21.238RomanVojtěšek1978River road02:03:10.53PM496.
22.223JaroslavHančl1986Sunset Frisbee02:04:11.31PM3913.
23.213KamilŠtěpán197302:04:58.39PM497.
24.212MarkétaIvanová199102:04:58.39PZ392.
25.235JosefBeniska1980Běhny02:06:41.79PM498.
26.204VladimírRýdl196802:10:19.43PM592.
27.221MartinMichal1983SBK Dobřejovice02:10:44.12PM3914.
28.216JiříKodad197002:12:01.68PM593.
29.227RomanKoc197302:15:11.98PM499.
30.240KamilPospíšil197302:16:01.56PM4910.
31.229AliceFlíčková1970BH triatlon České Budějovice02:19:16.22PZ591.
32.217HanaNeubauerová197502:25:59.90PZ492.
33.219LuděkSlavík1971MEDISTA02:28:07.07PM594.
34.209PetrPokorný1974SBK Dobřejovice02:34:15.42PM4911.
35.205FilipejsNovotný197202:39:59.23PM595.
36.230PetraMeisl2006Jihočeský klub maratonců02:56:33.03PZ181.
Chlapci
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.66AlbertSvoboda201601:41.40M0-61.
2.26OndřejHálek2016Klub Jihočeských maratonců01:43.49M0-62.
3.14PatrikPišan201601:49.13M0-63.
4.82MiroslavHubka201601:49.46M0-64.
5.25DavidSyrovátka201601:51.34M0-65.
6.4JosefBálek201801:52.11M0-66.
7.80JakubSedláček201701:53.34M0-67.
8.77GabrielMeisl2016Jihočeský klub maratonců01:55.74M0-68.
9.422DanielHora201601:58.08M0-69.
10.70ViktorKeřlík201601:59.87M0-610.
11.427JanKonečný201702:01.52M0-611.
12.76MartinMichal2016SBK Dobřejovice02:04.40M0-612.
13.250JosefKošatka201702:08.80M0-613.
14.12AlfrédMajer201802:10.78M0-614.
15.3JakubPopelka201702:16.25M0-615.
16.5TomášPetrák2017šneci v běhu02:16.58M0-616.
17.290JosefAbraham201602:22.55M0-617.
18.291TheoAbraham201802:22.76M0-618.
19.20TomášVávra201802:23.44M0-619.
20.425JáchymChytil2018UNHOFF02:25.99M0-620.
21.73JakubPařízek201702:29.80M0-621.
22.420PatrikFiala201802:31.62M0-622.
23.23MarekŠlechta201702:34.68M0-623.
24.74JakubPučegl2017Jihočeský klub maratonců02:45.67M0-624.
25.6TobiášDědič2020České Budějovice02:45.75M0-625.
26.10ŠtěpánFilip2019Sokol Písek03:01.45M0-626.
27.78VojtěchVilímek201803:42.44M0-627.
28.24OndřejMařík201904:01.92M0-628.
29.294VojtěchHetala201904:04.82M0-629.
30.8JanKolář201904:07.94M0-630.
31.11FrantišekVanický201904:27.44M0-631.
32.444ŠtěpánDudek202004:46.38M0-632.
33.293KryštofPokorný2018SBK Dobřejovice04:48.18M0-633.
34.429DavidHolenda201904:51.92M0-634.
35.2FredíkKeclík202004:54.85M0-635.
36.79VáclavVilímek202004:55.25M0-636.
Děvčata
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.421EmmaBrousilová201601:15.10Z0-61.
2.16AnnaNosková201601:17.62Z0-62.
3.71MarieHajíčková201601:22.84Z0-63.
4.81AnnaMatyková201601:29.16Z0-64.
5.424LindaBílková201701:32.80Z0-65.
6.7SophieSouchová201701:34.74Z0-66.
7.28SofieKernerová201901:50.07Z0-67.
8.58EliškaBílková201802:03.52Z0-68.
9.27DorotkaLandová201802:05.58Z0-69.
10.423AnnaJakoubková201802:16.18Z0-610.
11.426KristýnaKonečná201902:23.55Z0-611.
12.29AdrianaBláhová201802:24.15Z0-612.
13.30KlaudinkaSvobodová201902:27.30Z0-613.
14.22MíšaPalcútová201802:29.11Z0-614.
15.21AnnaHálková201902:40.82Z0-615.
16.428LelaHubková201902:59.62Z0-616.
17.62KarolínaStará201903:08.52Z0-617.
18.75TerezkaŠindelářová201903:09.84Z0-618.
19.430LuciePetrásková202003:22.91Z0-619.
20.251ViktorieKiliánová201903:35.93Z0-620.
21.13StellaKabátová201903:42.64Z0-621.
22.72Laila PavlaVarnušková201903:56.19Z0-622.
23.63TerezaPopelková202006:08.10Z0-623.
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.37NatálieHálková2014Klub Jihočeských maratonců02:15.28Z7-81.
2.97NikolBrčáková2014Sokol Písek02:18.19Z7-82.
3.40MatyášTichý2014Jihočeský klub maratonců02:19.39M7-81.
4.32SamuelMikuláš201502:21.65M7-82.
5.34AlexTodorov201402:34.32M7-83.
6.39AdamRoth201502:34.32M7-84.
7.91JaroslavHubka201402:36.08M7-85.
8.98JakubČeněk2014Písek02:43.05M7-86.
9.35EliškaVanická201502:45.01Z7-83.
10.255Anna MarieArnicová201402:47.45Z7-84.
11.400EmmaKempferová2015Atletika Písek02:48.13Z7-85.
12.65MatějSvoboda201402:49.25M7-87.
13.90FilipKovář2015TJ Hradiště02:51.76M7-88.
14.41EditaNohejlová201502:52.55Z7-86.
15.64RobertDvořák201402:52.95M7-89.
16.99NelaBílková201502:53.21Z7-87.
17.38EmmaNosková201402:54.06Z7-88.
18.96EmmaMüllerová2015Sokol Písek02:55.99Z7-89.
19.33GabrielMikuláš201502:58.56M7-810.
20.95TobiášBurkoň201503:05.97M7-811.
21.31DenisaMarková201503:12.43Z7-810.
22.55BeataBrejchová201503:14.95Z7-811.
23.42MartinŠlechta201503:30.61M7-812.
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.407FrantišekDavid2012Atletika český Brod02:49.30M9-111.
2.441PetrArnican201203:25.21M9-112.
3.43VítKovář2011Čížová03:26.32M9-113.
4.49LukášPrůcha201203:28.26M9-114.
5.434MaxRadosta2012ČBK03:28.30M9-115.
6.408AishaHemalová201103:31.18Z9-111.
7.437LindaHesounová2012PKPÍ03:34.29Z9-112.
8.68AnežkaReifová2013ČBK Sezimovo Ústí03:37.22Z9-113.
9.69EliškaReifová2013ČBK Sezimovo Ústí03:39.30Z9-114.
10.50JakubGage201103:39.42M9-116.
11.57LindaKernerová2012Atletika Pisek03:42.86Z9-115.
12.67AdélaReifová2011ČBK Sezimovo Ústí03:44.33Z9-116.
13.433PatrikBurkoň201303:45.71M9-117.
14.60KarolínaHolubová2012Lezetop Písek03:54.22Z9-117.
15.410MagdalénaVáňová2012P.K. Pí03:56.32Z9-118.
16.436KarolínaMüllerová2013Sokol Písek03:59.13Z9-119.
17.44TerezaPišanová201204:01.87Z9-1110.
18.56EditaBrejchová201304:02.79Z9-1111.
19.61BarboraHolubová2012Triatlon team Tálín04:10.14Z9-1112.
20.406LucieMichalová2013SBK Dobřejovice04:10.33Z9-1113.
21.47SabinaNohejlová201304:10.55Z9-1114.
22.53NelaKoblihová201104:11.16Z9-1115.
23.432JáchymMakovec201304:12.72M9-118.
24.438AgátaHemalová201304:18.09Z9-1116.
25.435ŠtěpánUhlíř2012ČBK04:22.68M9-119.
26.409AdélaSedláčková201304:27.77Z9-1117.
27.405SofieKovářová2012T-Dance04:28.66Z9-1118.
28.45NatálieRothová201204:33.09Z9-1119.
29.51ViktorieKeclíková201304:56.11Z9-1120.
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkKlubČasKategoriePořadí v kategorii
1.442EllaKempferová2009Atletika Písek04:17.90Z12-141.
2.48TomášPrůcha200904:20.20M12-141.
3.59KristýnaHolubová2010Atletika Písek04:31.42Z12-142.
4.415AnnaPučeglová2009Jihočeský klub maratonců04:35.55Z12-143.
5.252ŠimonVáně2009Junior cycling projekt team05:00.80M12-142.
6.416ChristineMeisl2010Jihočeský klub maratonců05:12.98Z12-144.
7.417EvaRoudnická201005:13.48Z12-145.
8.52MarkétaKeclíková201006:00.79Z12-146.