Praktické informace

Uvedené informace se vztahují ke dni závodu.

PŘEREGISTRACE

Je možné přeregistrovat tvé startovní číslo na jiného závodníka za poplatek 50 Kč, aby startovné nepropadlo. Svůj požadavek směřuj na adresu zeptejse@pivonuvbeh.cz.

ZMĚNA DÉLKY TRASY

Pokud si chceš změnit délku trasy je to možné, ale za poplatek 50 Kč. Svůj požadavek směřuj na adresu zeptejse@pivonuvbeh.cz

NAVIGACE

Pokud jedeš autem z Písku nebo ze směru od Českých Budějovic či Prahy, projeď městem Písek směrem na Tábor. Jakmile za městem vyjedeš serpentiny, uhni z hlavní silnice na Dolní Novosedly a ve druhé vesnici (Chrastiny) zahni u autobusové zastávky vpravo. V případě, že budeš přijíždět ze směru Tábor, zahni naopak těsně před serpentinami vlevo na Dolní Novosedly a pak pokračuj na odbočku v Chrastinách. Nakonec už jen jeď opatrně po klikaté úzké cestě až na rozcestí Na Křižatkách. Můžeš sledovat také ukazatele Střelnice Provazce nebo ty naše na Pivoňův běh.

Pokud půjdeš pěšky nebo pojedeš na kole, můžeš to vzít přes les a U Vodáka se vydat směr chata Živec a následně Na Křížatkách. I zde budou navigační cedule.

PARKOVÁNÍ

Parkoviště bude na protilehlé louce hned vedle zázemí závodu. Dodržuj, prosím, značení a respektuj pokyny organizátorů závodu.

REGISTRACE

I v den závodu se můžeš ještě registrovat a to v přízemí Bílého domu. Platba je možná pouze v hotovosti. 

ÚSCHOVNA

Své věci si budeš moci uschovat v přízemí v budově Bílého domu. Věci si prosím ulož do jednoho kusu zavazadla (batohu) a my ho označíme cedulkou s tvým jménem.

STARTOVNÍ ČÍSLO

K vyzvednutí startovního čísla je potřeba znát své startovní číslo a mít s sebou Občanský průkaz. Není možné vyzvednout startovní číslo jinému závodníkovi.

ČIP

Čip si vyzvedneš společně se startovním číslem. Na závod si ho připni na kotník. V cíli ho nezapomeň vrátit organizátorům závodu.

MOBILNÍ TOALETY A SPRCHY

V zázemí závodu budou zajištěny mobilní záchody. V budově Bílého domu  naproti registracím budeš moci využít sprchu, nezapomeň si případně ručník.

ŠATNY

Prostor pro převlečení budeš mít v budově Bílého domu naproti registracím, případně k převlečení využij své auto.

OBČERSTVENÍ NA TRASE

Na občerstvovací stanici bude voda, iontový nápoj, ovoce, a energy tyčinky od společnosti ISOLINE.

VÝSLEDKY

Svůj čas se dozvíš z výsledkové tabule, která bude v zázemí závodu. Druhý den bude výsledek zveřejněný i na webu v sekci Výsledky.

OBČERSTVENÍ V ZÁZEMÍ

Občerstvení v zázemí bude mít v režii restaurace Pragofka Písek, která nabídne hlavní jídla, menší svačiny a také domácí limonády. Můžeš se těšit na odlehčené verze pokrmů, kterým ale nebude chybět chuť a originalita.

NÁPOJE V ZÁZEMÍ

O alkoholické a nealkoholické nápoje se postará protivínský pivovar Platan.

Nápoj dostaneš do vratného zálohovatelného kelímku (50 Kč), abychom alespoň trochu ušetřili naší planetu.

KÁVA V ZÁZEMÍ

Můžeš se také těšit na stánek s kávou v zázemí, a to od písecké kavárny Coffee Dealer.

Pokud máš oblíbený hrneček na kávu, vezmi ho s sebou, kávu ti připraví do něho.