Startovní listina

Start. čísloJménoTrasaRočníkKlubZaplaceno
rok 2025Jakub Nývlt10 km1982Ano
rok 2025Barbora Cajthamlová5 km1985Ano
rok 2025Jakub PopelkaDětské závody2017Ano
rok 2025Rudolf Trecha21 km1950TT TálínAno
251Jakub Bláha21 km1987#týmKleťAno
401Anežka Vaněčková10 km2006Ano
252Aleš Vytečka21 km1978Ano
253Václav Novák21 km1995Ano
402Denisa Šourková10 km2000Ano
254Mára Matoška21 km2000BěhnyAno
501Kateřina Vlášková5 km1994Ano
2Mikuláš VlášekDětské závody2021Ano
250Filip Kracík21 km1998Ano
400Michal Vlášek10 km1985Ano
500Jaroslava Králová5 km1973Ano
255Filipejs Novotný21 km1972Ano
502Jana Staffová5 km2006Ano
503Aneta Petráková5 km1993Šneci v běhuAno
504David Petrák5 km1993Šneci v běhuAno
66Tomáš PetrákDětské závody2017Šneci v běhuAno
24Barbora NývltováDětské závody2018Ano
25Šimon NývltDětské závody2020Ano
404Pavel Vilímek10 km1989VilímciAno
405Kristýna Vilímková10 km1990VilímciAno
256Jiří Šindelář21 km1992Ano
505Johana Amlerová5 km1992Ano
257Ondřej Procházka21 km1980BěhnyAno
406David Žák10 kmBěhnyAno
407Petr Jeřábek10 km1994Ortopedie PísekAno
506Michaela Vlachová5 km1996Ano
507Radomil Nejezchleba5 km2008Ano
101Adam Žalud
Dětské závody2015Ano
67Vítek ŽaludDětské závody2017Ano
508Jan Vavra5 km1974Ano
99Ondřej SopekDětské závody2017Ano
65Karolína SopkováDětské závody2020Ano
258Roman Vojtěšek21 km1978River RoadAno
259Josef Beniska21 km1980BěhnyAno
509Bohuslav Horký5 km1996Market VisionAno
260Dominik Žák21 km1998
Ano
261Hana Baborová21 km1997NazaréAno
555Jiří Jelínek5 km1989Ano
26Jonáš JelínekDětské závody2019Ano
556Petr Attendorn5 km1988Ano
68Alena AttendornováDětské závody2016Ano
69Jakub PařízekDětské závody2017Ano
3Patrik PařízekDětské závody2021Ano
264Václav Stejskal21 km1978Ano
510Veronika Habramová5 km1987Ano
408Dominik Perout10 km1996NazaréAno
27Vojtěch PavlíčekDětské závody2018Ano
4Eliška PavlíčkováDětské závody2021Ano
70Ema MasnerováDětské závody2017Ano
28Elen MasnerováDětské závody2021Ano
409Tomáš Svoboda10 km 1980BěhnyAno
29Anežka ZemanováDětské závody2019Ano
5Eliška ZemanováDětské závody 2021Ano
511Petr Hajný5 km1986Ano
512Aneta Hajná5 km1988Ano
513Lukáš Tryml5 km1981Ano
102Natálie TrymlováDětské závody2015Ano
410Jan Urválek10 km1976Ano
30Adéla MikoláškováDětské závody2020Ano
6Patrik MikolášekDětské závody2022Ano
411Lucie Kučerová10 km1991Ano
263Tomáš Vodsloň21 km1983Ano
265Josef Matějka21 km1977BěhnyAno
413Pepa Matějka10 km2000BěhnyAno
514Lucie Matějková5 km2013BěhnyAno
266Lenka Černá21 km1982SK LibníčAno
446Stanislav Černý 10 km1978SK LibníčAno
103Svatopluk ČernýDětské závody2015JKMAno
515Vítězslav Černý5 km2007SK LibníčAno
31Tomáš MachovecDětské závody2019Ano
414Vladimír Bouček10 km1975Ano
268Jan Vanický21 km1990Ano
104Eliška VanickáDětské závody2015Ano
32František VanickýDětské závody2019Ano
516Vojtěch Šindelář5 km1999Ano
105Samuel MikulášDětské závody2015Ano
415Lucie Buriánková10 km1997
Ano
33Izabela KolářováDětské závody 2019Ano
34Jakub KrejčíkDětské závody2019Vytrvalci StrakoniceAno
128Kristýnka FurbachováDětské závody2010
FC Viktoria PlzeňAno
269Milan Krejčík21 km1981Vytrvalci StrakoniceAno
517Nikola Filková5 km1990Vytrvalci StrakoniceAno
416Martin Furbach10 km1975Vytrvalci StrakoniceAno
417Josef Boček10 km1968
Sokol DolanyAno
418Jakub Bednarčik10 km1986Ano
419Marian Bednarčik10 km1975Ano
35Dorotka LandováDětské závody2018Ano
7Toník LandaDětské závody2021Ano
8Tereza PopelkováDětské závody2021Ano
519Lenka Vargová5 km1985Ano
520Pavla Coufalová5 km1982CufíciAno
521Petra Marková5 km1981Ano
72Nela BernklauováDětské závody2016Atletika PísekAno
9Jakub BernklauDětské závody 2022Ano
270Ondřej Čuka21 km1983Ano
522Julie Čuková5 km1986Ano
36Pepa BálekDětské závody 2018Ano
523Renata Kabátová5 km1990ŘeřibátAno
420Martin Kabát10 km1982ŘeřibátAno
37Jan KohoutDětské závody2020Ano
73Josef Kohout Dětské závody 2017Ano
10Meda KabátováDětské závody2022Ano
38Stella KabátováDětské závody2019Ano
74Josef KošatkaDětské závody2017Ano
39Amálie KošatkováDětské závody2020Ano
75Dominika HolanováDětské závody2016Ano
40František HolanDětské závody2020Ano
41Eliška VokatáDětské závody 2018Ano
106Deniska MarkováDětské závody2015Ano
107Lukáš PřibilDětské závody2013Ano
76David PřibilDětské závody2016Ano
524Andrea Matošková5 km2002BěhnyAno
271Adam Simota21 km1999Čuperův oddílAno
272Ondřej Peleška21 km2000Čuperův oddílAno
525Marcela Todorov5 km1983Ano
421Radek Todorov10 km1979Ano
108Alex TodorovDětské závody2014Ano
42Ondřej MaříkDětské závody2019Ano
422Kateřina Králová 10 km1997Ano
43Štěpán KvětoňDětské závody2019Ano
423Tomáš Květoň10 km1991SDH Nový DvůrAno
447Simona Klepsová10 km1981Ano
44Tobiáš DědičDětské závody2020MláďátkaAno
424Michal Dědič10 km1985Grand Hotel ZvonAno
526František Huml5 km1985šneci v běhuAno
425Josef Kovář10 km2009Grand Prix RunnersAno
274Jan Kovář21 km1980Grand Prix RunnersAno
426Jakub Němec10 km1991PříčnoliceAno
527Lenka Amchová5 km1990Elite LheniceAno
77Filip HouskaDětské závody2016Elite LheniceAno
427Miroslav Bílek10 km1981BěhnyAno
46Eliška BílkováDětské závody2018Ano
45Karolína BílkováDětské závody2020Ano
11Anna MaxováDětské závody2022Ano
275Václav Kaska21 km1993Grand Hotel ZvonAno
528Petr Košatka5 km1990
Grand Hotel ZvonAno
529Simona Ranglová5 km1990Grand Hotel ZvonAno
530Radovan Kopecký5 km2006Grand Hotel ZvonAno
47Valent BeniskaDětské závody2020Ano
531Tereza Benisková5 km1994Ano
109Eliška KeclíkováDětské závody2014Ano
276Markéta Ivanová21 km1991Ano
281Anna Hanzlíková21 km2001NazaréAno
532Tomáš Mráz5 km2002Ano
48Aneta ZvárováDětské závody2019Ano
12Sabina ZvárováDětské závody2021Ano
49Karolína StaráDětské závody2019Ano
13Robin StarýDětské závody2021Ano
50Viktorie Kiliánová Dětské závody2019Tortilly v mlzeAno
428Patrik Kilián10 km1985Tortilly v mlzeAno
533Veronika Kiliánová5 km1985Tortilly v mlzeAno
800Yveta KiliánováPivoňova procházka1962Tortilly v mlzeAno
110Emma KempferováDětské závody2015Ano
543Ella Kempferová5 km2009Ano
277Petr Klimeš21 km1980@cvicko.czAno
429Martin Fiala10 km1986Klub Jihočeské JerkyAno
111Kryštof JelínekDětské závody2015Ano
430Pavel Jelínek10 km 1985Klub Jihočeské JerkyAno
431Zdeněk Hejpetr10 km1971Ano
112Jakub ČeněkDětské závody2014Ano
432Michal Beniska10 km1978Ano
433Jakub Čeněk 10 km1986Ano
434Jan Bartoníček10 km1998Marketvision automotiveAno
51Laila Pavla VarnuškováDětské závody2019NTG PísekAno
435Dominik Novotný10 km1992Ano
801Daniela NovotnáPivoňova procházka1993Ano
535Anna Hrabáková5 km1996Grand Prix RunnersAno
278František Zákostelecký21 km1955MokréAno
78Tobiáš MalíkDětské závody2016FK ČížováAno
113Filip MalíkDětské závody2014FK ČížováAno
79Jáchym PrajzlerDětské závody2016FK ČížováAno
80Daniel ŠrámekDětské závody2016FK ČížováAno
81Adam FenclDětské závody2017FK ČížováAno
114Matyáš ŘíhaDětské závody2015FK ČížováAno
52Jakub ŘíhaDětské závody2020FK ČížováAno
115Tereza BečvářováDětské závody2015FK ČížováAno
82Matěj BečvářDětské závody2017FK ČížováAno
83Natálie ZemanováDětské závody2016FK ČížováAno
53Emma ZemanováDětské závody2018FK ČížováAno
84Leo SyrinekDětské závody2016FK ČížováAno
116Anna ŠimečekDětské závody2015FK ČížováAno
117Adam ŠimečekDětské závody2013FK ČížováAno
54Rozálie ChudožilováDětské závody2018FK ČížováAno
55Dorotka LandováDětské závody2018FK ČížováAno
85Matyáš FejtDětské závody2016FK ČížováAno
118Nela FejtováDětské závody2014FK ČížováAno
119Milan VojtekDětské závody2014FK ČížováAno
56Jan ŠlajsDětské závody2018FK ČížováAno
57Anna HonischováDětské závody2018FK ČížováAno
120Agátka CísařovskáDětské závody2014TJ Sokol PísekAno
86Adinka CísařovskáDětské závody2017TJ Sokol PísekAno
14Matěj CísařovskýDětské závody2021TJ Sokol PísekAno
87Denis LexaDětské závody2016Team LexaAno
121Tereza MalískáDětské závody2015Atletika PísekAno
536Václav Kačaba5 km1966Ano
279Tomáš Kracík 21 km 1998HZS PísekAno
58Jan BendulaDětské závody 2019Ano
122Marek LešákDětské závody2014Ano
88Jolana LešákováDětské závody 2017Ano
537Marek Lešák5 km1988Ano
436Michaela Mlčáková10 km1987M2MAno
89Valérie KaškováDětské závody2017Ano
59Viktorie KaškováDětské závody2020Ano
538Tereza Kašková5 km1991Ano
539Veronika Lapešová5 km1984Ano
437Ondřej Hulač10 km1980Schneider ElectricAno
438Petr Kašpírek10 km1979Schneider ElectricAno
439Josef Vlček10 km1978Schneider ElectricAno
440Roman Hřebejk10 km1973Schneider ElectricAno
540Zdeněk Šindelka5 km1964Schneider ElectricAno
541Sabina Kyrianová5 km2000Schneider ElectricAno
542Ondřej Kabát5 km2006Schneider ElectricAno
123Matouš HulačDětské závody2014Schneider ElectricAno
90Barbora HulačováDětské závody2017Schneider ElectricAno
15Linda NouskováDětské závody2021Schneider ElectricAno
129Daniela OndokováDětské závody2011Schneider ElectricAno
124Robin OndokDětské závody2015Schneider ElectricAno
91Tomáš KabátDětské závody2017Schneider ElectricAno
60Karla AdámkováDětské závody2018Schneider ElectricAno
92Marie AdámkováDětské závody2017Schneider ElectricAno
97Anetka ŘeřichováDětské závody2017Ano
125Jáchym PlavecDětské závody2015Ano
93Johana PlavcováDětské závody 2016Ano
61Emílie PlavcováDětské závody2019Ano
165Marek ŽákDětské závody2013Ano
166Simona ŽákováDětské závody2014Ano
441Miroslava Brož Jurcová10 km1992Šneci v běhuAno
280Lucie Bočková21 km1982Ano
442Pavel Wanka10 km1976Ano
802Kateřina MaláPivoňova procházka2000Ano
16Vladimír VotavaDětské závody2022Ano
62Václav HájíčekDětské závody2019Ano
94Marie HájíčkováDětské závody2016Ano
443Michal Němec10 km1979PísekAno
63Jáchym NěmecDětské závody2018PísekAno
444Pavlína Fišerová10 km1999Market VisionAno
95Viktor KeřlíkDětské závody2016Ano
17Eliška PleskačováDětské závody2022Ano
1Zora KeclíkováDětské závody2021Ano
23Fredík KeclíkDětské závody2020Ano
100Edward OberfalcerDětské závody2017
96Elena KřížováDětské závody2017Ano
804Julie TroblováPivoňova procházkaAno
179Ema Šebestová Dětské závody2018Ano
544Jakub Minařík5 km1987DřewoodAno
18Jakub MinaříkDětské závody2022DřewoodAno
19Meda JiroutováDětské závody2021Ano
545Marek Diviš5 km1997NazaréAno
546Pavel Motejzík5 km1994Ano
98Matyáš KinkorDětské závody 2017Ano
20Julie KinkorováDětské závody2021Ano
283Jan Gregor21 km1979České BudějoviceAno
21Oliver ŠafránekDětské závody2021Ano
284Richard Šafránek21 km 1983Ano
64Sofie KernerováDětské závody2019Sokol PísekAno
547Pavel Kerner5 km1981Ano
548Jakub Staněk5 km1994Ano
549Lukáš Lískovec5 km1994Ano
550David Mareš5 km1993Ano
22Dorota KlímováDětské závody2022Ano
126Nikola SuchomelováDětské závody 2014Ano
445Radka Kettnerová10 km1989Ano
127Viktorie KeclíkováDětské závody2013Ano
130Markéta KeclíkováDětské závody2010Ano
154Nora DemangeonDětské závody2011Atletika PísekAno
136Karolína GuldanDětské závody2014Atletika PísekAno
155Otakar Augustin HesounDětské závody2012
Atletika PísekAno
137Edita Brejchová Dětské závody2013Atletika PísekAno
156Jolana KadeřábkováDětské závody2012Atletika PísekAno
157Linda KernerováDětské závody2012Atletika PísekAno
138Marek KochDětské závody2014Atletika PísekAno
168Michal KopřivaDětské závody2016Atletika PísekAno
139Matyáš KoreckýDětské závody2014Atletika PísekAno
140Karolína KrejčováDětské závody2013Atletika PísekAno
169Ondřej Krejčí Dětské závody2017Atletika PísekAno
141Aneta MoravcováDětské závody2014Atletika PísekAno
142Beáta NěmcováDětské závody2015Atletika PísekAno
143Anna NováčkováDětské závody2014Atletika PísekAno
144Alžběta PaterováDětské závody2013Atletika PísekAno
145Ludmila ProkopováDětské závody2014Atletika PísekAno
159Pablo Josef SicherDětské závody2010Atletika PísekAno
160Anissa Elise SicherDětské závody2012Atletika PísekAno
146Enzo Karel SicherDětské závody2014Atletika PísekAno
147Anna StaráDětské závody2013Atletika PísekAno
148Elen ŠálkováDětské závody2014Atletika PísekAno
170Filip ŠatavaDětské závody2016Atletika PísekAno
149Kristýna ŠatavováDětské závody2014Atletika PísekAno
150Tomáš TanicsDětské závody2014Atletika PísekAno
161Radim ŠpetaDětské závody2010Atletika PísekAno
171Nela VarnuškováDětské závody2016Atletika PísekAno
162Josefína HesounováDětské závody2010Atletika PísekAno
163Kristýna HolubováDětské závody2010Atletika PísekAno
164Karolína Holubová Dětské závody2012Atletika PísekAno
131Valérie HadáčkováDětské závody2021Ano
167Filip Žák Dětské závody2017Ano
151Matyáš KrejzarDětské závody2014Ano
133David PintrDětské závody2019Ano
132Antonín BauerDětské závody2021Ano
134Amélie BauerováDětské závody2019Ano
152Barbora SujováDětské závody2014Ano
172Laura SujováDětské závody2017Ano
153Barbora HomolováDětské závody2014Jihočeský klub maratoncůAno
135Linda HomolováDětské závody2019Jihočeský klub maratoncůAno
551Ulrike Schwalbe5 km1978ASC MarktrodachAno
403Tomáš Poskočil10 km1980BěhnyAno
173Anastázie PoskočilováDětské závody2022Ano
552Petr Tylichtr5 km1971 TT TálínAno
184Tung Lam NguyenDětské závody2013
181Tuan Kiet NguyenDětské závody2016
178Ngoc Thien An NguyenDětské závody2019
553Michal Škvor5 km1991Ano
182Markéta BromováDětské závody2017Ano
448Tereza Ručkayová10 km1995MOUNTAINTIME.cz Ano
174Marek RyškaDětské závody2021MOUNTAINTIME.cz Ano
185Matyáš MikasDětské závody2014Atletika PísekAno
187Eliška MikasováDětské závody2012Ano
449Petr Mikas10 km1981Sokol MiroticeAno
186Izabela TóthováDětské závody2014Ano
175Rozárka ČedíkováDětské závody2021Ano
267Panagiotis Metallinos21 km1979
180Jamie ZuntDětské závody2018Ano
158Tomáš HromádkaDětské závody2011Ano
450Monika Jančová10 km1977Ano
183Sophie SouchováDětské závody2017Ano
176Emma KaiserováDětské závody2021Ano
554Viktor Kaiser5 km1982Ano
177Stázka KeclíkováDětské závody2022Ano
273Roman Koc 21 km1973Ano
190Ada JelínkováDětské závody2022Praha 2Ano
188Amélie TóthováDětské závody2017Ano
189Vít JáchymDětské závody2021Ano
194David ZávorkaDětské závody2018Ano
551Josef Balek10 km1992Ano
195Nikol BourkováDětské závody2019
196Lukáš MachDětské závody2018Ano
203Hynek MlčkovskýDětské závody2010
200David NovákDětské závody2013Sokol SepekovAno
197Tomáš VávraDětské závody2018Ano
198Jakub NávratDětské závody2018Ano
191Natálie NávratováDětské závody2022Ano
557Václav Kápl5 km2001DřeváciAno
204Tomáš Kápl Dětské závody2011DřeváciAno
201William Arthur LawDětské závody2013T. J. Sokol SepekovAno
262Soňa Macejáková21 km1956Priatelia behu ležérneho
192Jáchym ChudobaDětské závody2022Ano
558Hana Foučková5 km1979Ano
202Ondra KlobásDětské závody2015Ano
412Jiří Jansa10 km1966
205Tereza LiterákováDětské závody2011Ano
199Ondřej DoubekDětské závody2019TJ Sokol SepekovAno
193Jakub DoubekDětské závody2021TJ Sokol SepekovAno
206Matyáš KovářDětské závody2020Ano
207Matěj NovákDětské závody2015Ano
208Rozálie NovákováDětské závody2017Ano
518Tereza Nováková5 km2013TTAno
559Matouš Novák5 km1987TTAno
209Enzo KmochDětské závody2022Ano
210Tomáš BučekDětské závody2017Ano
211Lukáš BučekDětské závody2021Ano
212Kristýna BučkováDětské závody2021Ano
452Ondřej Buček10 km1980Ano
213Václav HoraDětské závody2019Ano
453Ivana Burkoňová10 km1982
214Patrik Burkoň Dětské závody2013IHC Králové Písek
215Tobiáš BurkoňDětské závody2015IHC Králové Písek
217Uma MichajlováDětské závody2021Ano
216Josefína CenkováDětské závody2012ČBK Sezimovo Ústí
560Petr Kalab5 km1990HMCC+Ano
71Amélie NejezchlebováDětské závody2013Chlebačci
273Marek Ščerba21 km1969Labe Tri KlubAno
285Pavla Smolková21 km1987Labe Tri KlubAno
218Tomáš ŽaludDětské závody2011Ano
219Adam VytečkaDětské závody2015Ano
220Matěj VytečkaDětské závody2017Ano
454Ondřej Vilímek10 km1996VilímciAno
561Jan Šuhaj5 km1983Ano
221Marek BubeníčekDětské závody2019Ano
222Matěj BubeníčekDětské závody2019Ano
223Natálie HálkováDětské závody2014Jihočeský klub maratoncůAno
224Ondřej HálekDětské závody2016Jihočeský klub maratoncůAno
225Anna HálkováDětské závody2019Jihočeský klub maratoncůAno